Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Čerstvé ovocie

Vitajte vo svete sviežosti a prírodných chutí. Ponúkame vám široký sortiment kvalitného ovocia, ktoré dodá energiu a vitalitu vášmu každodennému životu. Či už hľadáte jednotlivé kusy ovocia pre osvieženie vo vašej kancelárii, alebo hľadáte pohodlie v podobe očisteného a starostlivo zabaleného mixu ovocia, u nás si nájde každý to svoje.

- Kusové ovocie: ideálna voľba pre tých, ktorí uprednostňujú osobný výber jednotlivých plodov. Vyberte si z našej ponuky sezónneho aj celoročného ovocia a zostavte si košík podľa svojich prianí a potrieb.

- Očistené a zabalené mixy ovocia: pre tých, ktorí ocenia rýchlu a pohodlnú zdravú desiatu alebo zdravý doplnok na oslavy a ranné porady. Naše mixy sú zložené z najčerstvejšieho sezónneho ovocia, ktoré pre vás očistíme, nakrájame a zabalíme do praktických balíčkov, aby ste si mohli vychutnať svoj ovocný poklad kdekoľvek a kedykoľvek.

Preskúmajte našu ponuku a objednajte si svoje obľúbené plody. Pripravte sa na skvelú chuť čerstvého ovocia, ktoré je rovnako tak lahodné, ako aj prospešné pre vaše zdravie.

Naše ovocie pochádza priamo od vybraných pestovateľov a zaručujeme jeho vysokú kvalitu a čerstvosť. Je to ideálny spôsob, ako do vášho jedálnička pridať viac vitamínov, minerálov a vlákniny. Vhodné pre zdravú desiatu v práci, ako výživný doplnok k jedlu alebo prosto ako sladká a zdravá pochúťka počas dňa.