Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Zeleninové šaláty

Zdravé listové šaláty pre každého milovníka sviežich a nutrične bohatých jedál. Naše šaláty sú starostlivo pripravované z čerstvých a kvalitných ingrediencií, aby sme vám priniesli dokonalý pôžitok nielen pre vaše chuťové poháriky, ale aj pre vaše zdravie.

 

 

4 položiek celkom
Ospravedlnujeme sa, fotku pre teba ešte mám
Náš TIP
€5,30 / ks
Kód: 101
Ospravedlnujeme sa, fotku pre teba ešte mám
Náš TIP
€5,80 / ks
Kód: 100
Ospravedlnujeme sa, fotku pre teba ešte mám
Náš TIP
€6 / ks
Kód: 102
Ospravedlnujeme sa, fotku pre teba ešte mám
Náš TIP
€6,80 / ks
Kód: 103

Ponúkame vám široký výber šalátov, medzi ktoré patrí:

- Šalát s prvotriednym lososom: užite si bohatú chuť čerstvého lososa, ktorý je známy svojimi omega-3 mastnými kyselinami a vysokým obsahom kvalitných bielkovín.

- Šalát s mozzarellou: objavte jemnosť a mäkkosť pravej mozzarelly v kombinácii s čerstvými listami šalátu, ktoré vám doprajú ľahký a zároveň sýty gurmánsky zážitok.

- Šalát s tuniakom: vychutnajte si lahodné kúsky tuniaka plné proteínov, ktoré sú ideálnym výberom pre aktívny životný štýl a posilnenie svalovej hmoty.

A mnoho ďalších šalátov, vždy aktuálne podľa daného ročného obdobia.

Naše šaláty sú nielen chutné a svieže, ale aj bohaté na vitamíny a minerály, čo ich robí ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá zdravú a vyváženú stravu. Vhodné sú ako ľahký obed, rýchla večera alebo osviežujúca pochúťka v akomkoľvek čase dňa. Objednajte si teraz a doprajte si osvieženie vášho jedálnička s našimi lahodnými šalátmi!