Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

FAQ - Najčastejšie otázky

 

  • Koľko musím spraviť objednávku vopred?

Čerstvosť na prvom mieste! Naše obložené chlebíčky sú pripravované denne, aby sme zaručili najvyššiu kvalitu a čerstvosť surovín. Pre zabezpečenie tejto čerstvosti vyžadujeme objednávky aspoň 24 hodín vopred. Objednajte si včas a vychutnajte si dokonalú chuť!

  • Ako budú zabalené moje chlebíčky?

Balenie objednávok: chlebíčky a koláče sa bežne balia do cukrárenských krabíc, v prípade menšieho množstva na papierovú tácku a do kraftového vrecka.

Ponúkame taktiež možnosť produkty naservírovať a  zabaliť na jednorazovú tácku. Vhodné v prípade, že nedisponujete táckou na servírovanie.

 

  • Môžem prísť na prevádzku o kúpiť chlebíčky bez objednávky?

Samozrejme, produkty v stánku sú ihneď k odberu. Môže sa ale stať, že už ponuka nebude úplná, nakoľko chlebíčky sa pripravujú ráno čerstvé a počas dňa už nevyrábame. Preto je vždy dobré v prípade záujmu o väčšie množstvo spraviť si objednávku na osobný odber.

 

  • Ako mi doručíte moju objednávku?

Objednávka je vždy distribuovaná v chladenom prepravnom boxe - priamo z chladničky v boxe až k vám. Pre kvalitu chlebíčkov je dôležité udržiavať ich v správnej teplote po celú dobu až po ich konzumáciu.

 

  • Ako sa dá spraviť objednávka?

Objednávky vždy prijímame cez náš e-shop, kde si pohodlne vyberiete produkty, miesto a čas doručenia. Prípadne zadáte objednávku e-mailom. Doručujeme pondelok až piatok, osobný odber je možný aj cez víkend.

 

  • Akú majú chlebíčky záruku?

Chlebíčky sú určené k okamžitej konzumácii. Pripravujeme ich vždy čerstvé na konkrétny čas podľa vašej objednávky. V chladničke vydržia niekoľko hodín a odporúčame ich skonzumovať v deň objednania.

 

  • Aké platby akceptujeme?

Platiť je možné v hotovosti, platobnou kartou alebo faktúrou (iba firmy). Pri osobnom odbere môžete platiť aj stravnou kartou (Edenred).

 

  • Aká je minimálna objednávka?

 Minimálna objednávka cez e-shop je 30 €, neplatí pre osobný odber vo VIVO!.

  

  • Intolerancia: bez lepku? Bez laktózy? Vegánske?

 Pripravujeme pre Vás ponuku bezlepkových a vegánskych chlebíčkov, pre viac informácií nás sledujte na našich sociálnych sieťach.