Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

O nás

Ahojte! Tešíme sa, že Vás zaujíma náš koncept Môj Chlebíček – BISTRO.

Sme dvaja dlhoroční kamaráti, Peter a Tomáš, ktorí sa poznajú už od roku 2008. Ako kolegovia v bratislavskej sieti reštaurácií sme sa veľmi veľa naučili o fungovaní v gastronómii. Po pár rokoch sa každý z nás vybral naberať skúsenosti niekam inam, no stále sme skoro denne spolu v kontakte.

Obaja máme veľmi vrúcny vzťah ku gastronómii a skúsenosti s ňou naberáme nepretržite už 20 rokov. Naše skúsenosti vychádzajú z pracovných pozícií v rôznych reštauráciách a kantínach od kuchárskych, cez manažérske až po tie najvyššie riadiace posty.

Preto sme sa rozhodli pripraviť koncept prevádzky Môj Chlebíček – BISTRO. A veľmi nás teší, že sme v roku 2024 mohli otvoriť náš prvý spoločný stánok v obchodnom centre VIVO! Bratislava, kde spolu s e-shopom www.mojchlebicek.sk zabezpečujeme aj rozvoz vašich objednávok v rámci celej Bratislavy.

Zakladáme si na kvalite našich produktov, no je pre nás veľmi dôležitý aj priateľský prístup, pretože jedlo je radosť a dobrý tradičný chlebíček je jedným z tých najobľúbenejších aj pre nás. Taktiež u nás nájdete aj mnoho ďalších sladkých koláčov, šalátov, slaných vecí a nápojov. Všetko sa pripravuje ručne a  denne čerstvé, preto je veľmi dôležité načasovanie objednávky, nech vieme zaručiť kvalitu, ktorú sami vyžadujeme.

Veríme, že v tejto oblasti dokážeme zabezpečiť potreby pre teba alebo tvojich kolegov.

Ďakujeme, že si si vybral/a nás.

Peter a Tomáš