Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Bratislavský rožok orech 50g

Kód: 209
Náš TIP
€1,10 / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte chuťovú tradíciu, ktorá prežila stáročia, s Bratislavským rožkom orechovým 50g – malým zázrakom, ktorý v sebe ukrýva bohatú pekárenskú históriu Bratislavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte chuťovú tradíciu, ktorá prežila stáročia, s Bratislavským rožkom orechovým – malým zázrakom, ktorý v sebe ukrýva bohatú pekárenskú históriu Bratislavy.

Tento jedinečný pekárenský výrobok je viac než len sladkým potešením; je to kus kultúrneho dedičstva, ktorý sa nezmenil už viac ako pol tisícročia. Bratislavský rožok nie je len obyčajný rožok, ale je to symbol mesta a jeho dlhovekej tradície. S láskou a starostlivosťou pripravený z najkvalitnejších surovín, tento lahodný rožok s bohatou orechovou náplňou vás prenesie späť do čias, kedy pekári v Pressburgu, dnešnej Bratislave, prvýkrát ponúkli svoje remeselné umenie verejnosti.

Každý rožok je majstrovským dielom – svedectvom doby, ktorá si vážila jedinečnosť a kvalitu. Pripomeňte si atmosféru starobylého Hlavného námestia a ocitnite sa v časoch, keď sa lahodné vône čerstvého pečiva nesú mestom a lákajú chodcov, aby si dopriali kúsok tohto nadčasového remeselného zázraku.

Bratislavský rožok je vyrábaný podľa pôvodnej receptúry, ktorá bola s láskou a pozornosťou prenášaná z generácie na generáciu. Každý sústo je plné bohatej, sladkej orechovej náplne, obalené v lahodne krehkom ceste, ktoré sa rozplýva na jazyku.

Neodolateľná kombinácia sladkej orechovej náplne a mäkkého, nadýchaného cesta znamená, že Bratislavský rožok  je ideálny ako rýchla desiatová pochúťka, alebo ako elegantný doplnok k popoludňajšej káve či čaju.

Oslávte pekárenskú tradíciu Bratislavy a doprajte si kúsok histórie s každým sústom Bratislavského rožku orechového - vaše chuťové poháriky vám poďakujú.

Objednajte si teraz a zažite chuť pravého bratislavského pekárenského majstrovstva, ktoré prekročila hranice času a stalo sa legendou.

 

Zloženie a alergény:
 
Pšeničná múka, náplň  orechová 40%: /30%:/cukor, mleté vlašské orechy 30%, dextróza, predželatinovaná pšeničná múka, kukuričný škrob, soja, múka, drť) pšeničný lepok, kypriace látky: dihydrogenfosorečnan sodný,(E450í)  hydrogenuhličitan sodný(500ii), aróma, jodidovaná soľ, kakao so zníženým obsahom tuku, aróma: vanilín, margarín: /rastlinný palmový tuk, hydrogenovaný tuk rastlinný palmový ,rastlinný olej (repkový), emulgátor E322, E471, konzervačná látka E202/, voda, vaječná melanž: /pasterizované vajcia, kyselina E330/, sušené mlieko.

Výživové údaje na 100g:
Energia .. 2005 kJ/479 kcal
Tuky .. 21,0 g
 z toho nasyt. mast. kys .. 5,1 g
Sacharidy .. 61 g
 z toho cukry .. 28 g
Vláknina .. -  g
Bielkoviny .. 10 g
Soľ  .. 0,42 g

Dodatočné parametre

Kategória: Sladké koláče
Hmotnosť: 0.05 kg
Výrobca: STANISLAV a SYN spol. sr.o.
Odporučané množstvo: 2ks/osoba