Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Pagáč syrový 60g

Kód: 407
€0,85 / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Každý pagáčik je majstrovským dielom, ktoré vychádza z bohatej tradície a starostlivo strážených receptúr.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte chuťovú tradíciu, ktorá prešla storočiami až na váš stôl – Pagáč oškvarkový, kulinársky klenot strednej Európy, ktorý sa svojimi koreňmi dotýka histórie vzdialených kultúr. Kedysi prinesený na naše územie tureckým jedlom poğaça, dnes sa pagáč stal neodmysliteľnou súčasťou našej kuchyne. V susednom Maďarsku mu hovoria pogácsa, v Srbsku a Chorvátsku poznajú ako pogača. Nech je pôvod názvu akýkoľvek, pagáč oškvarkový je skutočnou lahôdkou.

Každý pagáčik je majstrovským dielom, ktoré vychádza z bohatej tradície a starostlivo strážených receptúr. Jeho krásne zlatisté sfarbenie a lákavá vôňa vás zavedie do sveta, kde sa spája krehké cesto s pikantnými oškvarkami, vytvárajúc nezabudnuteľnú chuť, ktorú si zamiluje celá rodina.

Pagáč oškvarkový je ideálny na rôzne príležitosti – či už ako pohostenie pre návštevy, tradičný element rodinných osláv alebo ako delikátny snack k vínu či pive. Nechajte sa zviesť jemnou chrumkavosťou a robustným profilom chuti, ktorý v sobe ukrýva tento malý, no významný kúsok našej kuchyne.

Vychutnajte si chuť, ktorá pretrváva stáročia, a pridajte k svojim kulinárskym zážitkom pagáč oškvarkový – chuťový most medzi históriou a súčasnosťou.

 
Zloženie a alergény:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Slané pečivo
Hmotnosť: 0.06 kg
Výrobca: STANISLAV a SYN spol. sr.o.