Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Závin mak 200g

Kód: 213
€2 / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte spojenie tradičnej chuti a vynikajúceho remeselného umenia v podobe nášho lahodného Makového závinu

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte spojenie tradičnej chuti a vynikajúceho remeselného umenia v podobe nášho lahodného závinu - koláča, ktorý s láskou zachováva pravý stredo- a východoeurópsky recept. Tento závin je nielen chuťovým potešením, ale aj vizuálnym skvostom, ktorý sa stane ozdobou každého stola.

Makový závin je známy pre svoju jemnú chuť a nadýchanú cesto, ktoré je výsledkom starostlivého spracovania a dlhodobého kysnutia. Po upečení do zlatista sa toto cesto stáva dokonalým obalom pre bohatú a šťavnatú plnku, ktorá je srdcom každého závinu.

Náš závin môže byť plnený podľa vašich chutí, či už preferujete klasickú makovú náplň, ktorá je bohatá na chuť a jemne sladká, alebo máte radšej tvarohovú plnku, ktorá je krémová a osviežujúca. Pre milovníkov orechov ponúkame variantu s orechovou náplňou, ktorá je plná chrumkavosti a intenzívnych aróm.

Každý závin je prípravený s dôrazom na tradičné postupy, aby sme vám mohli zaručiť tú najvyššiu kvalitu. V našej pekárni používame len vybrané suroviny - čerstvý mak, prémiový tvaroh a najlepšie orechy, aby sme dosiahli nezameniteľnú chuť, ktorá hovorí sama za seba.

Nechajte sa zlákať bohatou chuťou a nadýchanou textúrou nášho závinu, ktorý je dokonalým spoločníkom k popoludňajšej káve alebo ako sladký záver rodinného obeda. Vychutnajte si toto sladké potešenie, ktoré je pečené s láskou a starostlivosťou, aby sme vám priniesli kúsok tradičnej stredo- a východoeurópskej pekárenskej kultúry priamo na váš stôl.

 
Zloženie a alergény:
Pšeničná múka,náplň maková 40%:/ mak 50%,cukor, sušená mlieko kukuričný škrob,zahusťovadlo E466,vanilín, múku zlepčujúca látka E300/, voda,kryštálový cukor,margarín:/rastlinný repkový olej,emulgátor E471,antioxidant E300,enzýmy/ droždie,margarín:/rastlinný palmový tuk, čiastočne hydrogenováný tuk rastlniný palmový, rastlinný olej repkový,soľ jedlá,emulgátory E322,E471,konzervačná látka E202/ soľ jedlá,kyselina E330,vajcia
Výrobok môže obsahovať:orechy,sezam a sóju

Dodatočné parametre

Kategória: Sladké koláče
Hmotnosť: 0.2 kg
Výrobca: STANISLAV a SYN spol. sr.o.