Minimálna hodnota objednávky je 30€ - NEPLATÍ PRE OSOBNÝ ODBER VO VIVO!

Závin orech 200g

Kód: 214
€1,40 / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte spojenie tradičnej chuti a vynikajúceho remeselného umenia v podobe nášho lahodného orechového závinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte spojenie tradičnej chuti a vynikajúceho remeselného umenia v podobe nášho lahodného závinu - koláča, ktorý s láskou zachováva pravý stredo- a východoeurópsky recept. Tento závin je nielen chuťovým potešením, ale aj vizuálnym skvostom, ktorý sa stane ozdobou každého stola.

Makový závin je známy pre svoju jemnú chuť a nadýchanú cesto, ktoré je výsledkom starostlivého spracovania a dlhodobého kysnutia. Po upečení do zlatista sa toto cesto stáva dokonalým obalom pre bohatú a šťavnatú plnku, ktorá je srdcom každého závinu.

Náš závin môže byť plnený podľa vašich chutí, či už preferujete klasickú makovú náplň, ktorá je bohatá na chuť a jemne sladká, alebo máte radšej tvarohovú plnku, ktorá je krémová a osviežujúca. Pre milovníkov orechov ponúkame variantu s orechovou náplňou, ktorá je plná chrumkavosti a intenzívnych aróm.

Každý závin je prípravený s dôrazom na tradičné postupy, aby sme vám mohli zaručiť tú najvyššiu kvalitu. V našej pekárni používame len vybrané suroviny - čerstvý mak, prémiový tvaroh a najlepšie orechy, aby sme dosiahli nezameniteľnú chuť, ktorá hovorí sama za seba.

Nechajte sa zlákať bohatou chuťou a nadýchanou textúrou nášho závinu, ktorý je dokonalým spoločníkom k popoludňajšej káve alebo ako sladký záver rodinného obeda. Vychutnajte si toto sladké potešenie, ktoré je pečené s láskou a starostlivosťou, aby sme vám priniesli kúsok tradičnej stredo- a východoeurópskej pekárenskej kultúry priamo na váš stôl.

 
Zloženie a alergény:

Pšenicná múka,orechová nápln40%[cukor,sekanvlašské orechy 20%,žemlová strúhanka (pšenicná múka,voda,droždie, jedlá sol, repkový olej, pekárenskýprípravok (pšenicná múka, antioxidant: kyselina askorbová)), voda, sójová drt,hroznový cukor, sójová múka, sójová krupica, pšenicný škrob, sekané slnecnicové semienka, kukuricný napúcavý škrob, jedlá sol, regulátor kyslosti:E 263, aróm(obsahuje mlieko), karamel], voda, cukor, pekárenský prípravok (repkový olej, emulgátor: E 471,antioxidant: kyselina askorbová), droždie, vajecná  melanž tekutá,stolný margarín (palmový tuk,ciastocne hydrogenovaný palmový tuk, voda, repkovýolej, jedlá sol, konzervacná látka: E 200), jedlá sol jódovaná (jedlá sol, jodicnan draselný),konzervacná látka

Dodatočné parametre

Kategória: Sladké koláče
Hmotnosť: 0.2 kg
Výrobca: STANISLAV a SYN spol. sr.o.